fbpx

Üretim Hizmetleri

Ahşap Travers

Ahşap Travers

Ahşap traversler, bahçenizdeki eğimi gizlemek veya daha şık görünmesini sağlamak gibi bir çok amaçla kullanılan ürünler ve uygulamalardır.

Mevsimlik Bitki Üretimi

Mevsimlik Çiçek Üretimi

Mevsimlik çiçek üretimi, bir bölgenin iklim koşullarına uygun olarak belirli bir dönemde yetiştirilen bitkilerin üretimidir. Her mevsime uygun bitkilerdir.

Metal Çim Ayracı

Metal Çim Ayracı

Metal çim ayırıcı, bitkiler arasında kullanılan bir araçtır. Bu araç, çimleri ayırmak veya kesme işlemini yapmak için kullanılır. Bitkileri ayırmak için kullanılır.

Dikey Peyzaj

Dikey Peyzaj

Dikey peyzaj, yapay olarak oluşturulmuş veya doğal olarak var olan yüksek binalar veya bölgelerin bitki veya ağaçlarla kaplı hali olarak tanımlanabilir.

Toprak Üretimi

Toprak Üretimi

Toprak üretimi, toprağın doğal olarak meydana gelme sürecini hızlandıran veya toprak oluşumu için gerekli koşulları sağlayan bir süreçtir.

Bitki Üretimi

Bitki Üretimi

Bitki üretimi, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımını içeren bir süreçtir. Bitkilerin yeterli su, besin ve ışık gibi ihtiyaç duydukları koşulları sağlamak için yapılır.

Plastik Çim Ayırıcı

Plastik Çim Ayırıcı

Plastik çim ayırıcı, bitkiler arasında kullanılan bir araçtır. Bu araç, çimleri ayırmak veya kesme işlemini yapmak için kullanılır. Bitkileri ayırmak için kullanılır.

Bahçe Toprağı

Bahçe Toprağı

Bahçe toprağı, bir bahçedeki bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan mineral maddeler, organik maddeler ve suyu içeren bir toprak türüdür.

Fiber Saksı Üretimi

Fiber Saksı Üretimi

Fiber saksı, yapay bir malzemeden yapılmış ve genellikle bitkilerin yetiştirildiği bir saksıdır. Şık ve estetik görünümü ile çok tercih edilmektedir.

Pomza Taşı

Pomza Taşı

Pomza taşı, Ponza taşı olarak da bilinmektedir. Pozzolanik taş olarak da bilinen, peyzaj tasarımında sıklıkla kullanılan volkanik bir kayaç türüdür.

Rulo Çim

Rulo Çim

Rulo çim, daha önce farklı bir alanda yetiştirilmiş, büyütülmüş ve hazır kullanıma uygun hale getirilmiş çim modelidir. Bahçelere hızlı bir şekilde yerleştirilir.

Restaurant Saksısı

Restaurant Saksısı

Restaurant saksısı, işletmenizde bakımı kolay ve güzel görünen bitki türlerinin yetiştirildiği bir saksıdır. Restaurant alanına uyumlu bir şekilde üretilir.

Beton Saksı Üretimi

Beton Saksı Üretimi

Beton saksılar, beton adı verilen yaygın bir inşaat malzemesi olan ve çimento, su ve agrega (kum ve çakıl gibi) karıştırarak yapılan saksılar veya kaplardır.

Kula Cürufu

Kula Cürufu

Kula Cürufu, Manisanın Kula ilçesinde çıkarılan volkanın bir karışımdır. İçinde volkanik mineraller ve çeşitli doğal maddeler içerir.

Podima Taşı

Podima Taşı

Podima taşı, Adını İstanbul’a bağlı eski bir Rum köyü olan Podima’dan almaktadır. Bunun nedeni bu taşın köyden çıkarılıyor olmasıdır.

Villa Ağaçları

Villa Ağaçları

Villa ağaçları, genellikle büyük, gösterişli ve yüksek büyüme potansiyeline sahip ağaçlardır. Çok yönlü estetik değere sahip çevre dostu gibi özellikleri bulunur.

Peyzaj Heykel Objeleri Tasarım ve Üretimi

Peyzaj Heykel Objeleri

Peyzaj heykel objeleri, bahçe veya parklarda kullanılan süs eşyalarıdır. Bahçenize modern bir hava katmaktadır. Tasarım eksikliklerini gidermektedir.

WhatsApp Destek Hattı
Call Now Button