fbpx

Tasarım Hizmetleri

3 Boyutlu Tasarım

3 Boyutlu Tasarım, 3D modelleme yazılımı veya bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımı gibi özel yazılım programları kullanılarak yapılır.

İç Mekan Tasarımı

İç mekan tasarımı, insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve mekanın fonksiyonel ve estetik olmasını sağlamak için iç mekanların tasarımını yaparlar.

Ahşap Peyzaj Ürünleri

Ahşap Peyzaj Ürünleri

Ahşap peyzaj ürünleri, doğal ahşap malzemeden yapılmış peyzaj ürünlerini ifade eder. Bahçeler ve diğer açık alanlarda kullanılır. Doğayla iç içe olunur.

Peyzaj Konsepti

Peyzaj Konsepti

Peyzaj konsepti, peyzajın tasarımı ve düzenlenmesi sırasında kullanılan tema veya fikri ifade eder. Peyzajın bütünlüğünü ve estetiğini sağlamak için seçilir.

Bahçe Peyzajı

Bahçe Peyzajı

Bahçe peyzajı, bir bahçenin peyzaj tasarımı ve düzenlenmesini ifade eder. Bahçe peyzajı, bahçenin amacına ve kullanıcılarına göre farklılık gösterebilir.

Havuz Tasarımı

Havuz Tasarımı

Havuz tasarımı, görünümünü ve fonksiyonel özelliklerini iyileştirmeyi amaçlar. İnsanların keyifle vakit geçirebilecekleri ortam oluşturmaktır.

Otel Peyzajı Tasarımı

Otel Peyzajı

Otel peyzajı, otelin genel görünümünü ve atmosferini belirleyen önemli bir faktördür. Bir peyzaj, otel misafirlerine dinlendirici bir ortam sağlar.

Peyzaj Aydınlatma Tasarımı

Bahçe Aydınlatma

Bahçe aydınlatma, peyzajın güzelliğini ve estetiğini artırır ve insanların peyzajda geceleri de vakit geçirebilmelerini sağlar. Mülkünüze değer katar.

Şehir Mobilyaları

Şehir mobilyaları, insanların dinlenmeleri, sohbet etmeleri ve diğer aktiviteleri yapabilmeleri için gereklidir. İnsanların rahat edeceği alanın tasarımını kapsar.

Doğru Bitki Seçimi

Doğru Bitki Seçimi

Doğru bitki seçimi, peyzaj tasarımı sırasında bitkilerin doğru bir şekilde seçilmesini ifade eder. Peyzajın amacına ve çevre koşullarına uygun bitkiler seçilir.

Konak Peyzajı

Konak Peyzajı

Konak peyzajı, bir konağın peyzaj tasarımı ve düzenlenmesini ifade eder. Konak peyzajı, konağın amacına ve kullanıcılarına göre farklılık gösterebilir.

Restaurant Peyzajı

Restaurant Peyzajı

Restaurant peyzajı, bir işletmenin peyzaj tasarımı ve düzenlenmesini ifade eder. İşletme peyzajı, işletmenin amacına göre farklılık gösterebilir.

Sert Zemin (Peyzaj) Uygulaması

Sert Zemin (Peyzaj)

Sert zemin, toprak ve çimlerin olmadığı yerlerde, özellikle dağlık ve sıkışık alanlarda, doğal taşlar, tuğla, beton blokları ve benzeri malzemeler kullanılarak yapılır.

spor-sahalari-tasarimi-2

Spor Sahaları Tasarımı

Spor alanı tasarımı, bir spor alanının planlaması, düzenlenmesi ve inşa edilmesi sürecini kapsar. Süreç spor alanının amaçlarına göre farklılık gösterebilir.

Tematik Peyzaj

Tematik Peyzaj

Tematik peyzaj, bir peyzajın bir tema veya konsept doğrultusunda düzenlenmesini ifade eder. Bitkilerle iç içe olan peyzaj tasarımları üretiyoruz.

Alan Yaratma Çalışması

Alan Yaratma Çalışması

Alan yaratma çalışması, bir alanın planlaması, düzenlenmesi ve inşa edilmesi sürecini ifade eder. Bu süreç, alanın amaçlarına göre farklılık gösterebilir.

Villa Peyzaj Tasarımı

Villa Peyzaj Tasarımı

Villa peyzajı, bir villanın peyzaj tasarımı ve düzenlenmesini ifade eder. Villa peyzajı, villanın amacına ve kullanıcılarına göre farklılık gösterebilir.

Peyzaj Tasarım

Peyzaj Tasarımı

Peyzaj tasarımı, bir alanın doğal ve yapay öğelerini düzenleyerek estetik ve fonksiyonel bir bütünlük oluşturmayı amaçlayan bir sanattır.

Bitkisel Peyzaj

Bitkisel Peyzaj

Bitkisel peyzaj, doğal bitkilerden oluşturulan tasarımlardır. Peyzajlar, parklar,bahçeler ve diğer açık alanlarda görülür insanların doğayla iç içe olmalarını sağlar.

Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik sulama sistemiyle bahçenizdeki canlı bitkileri zaman ayarlı bir şekilde başında beklemeden sulanmasını sağlayabilirsiniz.

Yürüyüş ve Araç Yolu

Yürüyüş ve araç yolu tasarımı, insanların yürüyüş yapabilecekleri güvenli, rahat ve estetik bir alanın tasarımını kapsar. Araçların güvenli ilerlemesini sağlar.

Bahçe Tasarımı

Bahçe Tasarımı

Bahçe tasarımı, bahçenin düzenlenmesi ve inşa edilmesi sürecini ifade eder. Süreç bahçenin amaçlarına göre farklılık gösterebilir.

Çevre Düzenleme Tasarımı

Çevre Düzenleme Tasarımı

Çevre düzenleme tasarımı insanların doğayla olabilmeleri, çevreyi koruyabilmeleri, insan yapısının doğayla uyumlu gelişmesini sağlar.

Villa Peyzajı

Villa Peyzajı

Villa peyzajı, bir villanın peyzaj tasarımı ve düzenlenmesini ifade eder. Villa peyzajı, villanın amacına ve kullanıcılarına göre farklılık gösterebilir.

WhatsApp Destek Hattı
Call Now Button