fbpx
  1. Maxpey
  2. »
  3. Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik sulama sistemi sayesinde bahçenizdeki canlı bitkileri zaman ayarlı bir şekilde başında beklemeden sulanmasını sağlayabilir ve bakım masraflarınızı düşürebilirsiniz. Otel, konak, yalı, villa ve diğer yaşam alanlarına kolayca kurulum yapılabilir. Otomatik sulama sistemi ile bahçenizde sulama hortumu ve personele ihtiyaç duymazsınız. Bahçenizde bulunan dağınık sulama hortumuna ihtiyaç bulunmaz ve daha temiz bir görüntü elde edersiniz. Otomatik sulama sistemlerinin kurulumu yapılırken bahçe alanındaki çimlerin her yerine ulaşacak bir şekilde kurulum gerçekleşmektedir. Bu ince detaylı kurulum sayesinde bahçenizde bulunan çimlerde kuruma yaşanmaz.

Otomatik Sulama Sistemi

Zaman Ayarlı Sistem

Bahçeniz otomatik sulansın, zamandan ve masraflardan tasarruf sağlayın.

Daha Verimli Sulama

Sulama sistemi sayesinde suyu daha verimli kullanın ve faturaları düşürün.

Bitkileriniz Sürekli Canlı

Bitkileriniz otomatik sulama ile zamanında sulansın hiç kurumasın.

Daha Düzenli Bir Bahçe

Gereksiz ve kalabalık su hortumlarından kurtularak düzenli bahçeye sahip olun.

Otomatik sulama sistemi nasıl çalışır?

Otomatik sulama sistemi gelişen teknolojiler sayesinde sistemde bulunan modül üzerinden zaman ayarlaması yapabilirsiniz. Zaman ayarlama sistemi bahçenizde bulunan canlı bitkilerin (çim, çiçek, ağaç vb.) su ihtiyaçları olduğunda çalışmaktadır. Bu sayede bitkileriniz hiçbir zaman susuz kalmaz ve fazla sulama olmayacaktır. Siz farklı bir bölgede olsanız dahi otomatik sulama sistemi zamanı geldiğinde çalıştığı için açılıp kapanacak.

Otomatik sulama sistemleri nerelerde kullanılır?

Otomatik sulama sistemi istenilen her bölgede kullanılabilir. Genel kullanım alanları genellikle bahçe, çamlık arazi ve spor alanları (futbol sahası, golf sahası vb.) olmaktadır. Villa bahçesi, otel bahçesi, konak bahçesi, yalı bahçesi ve toplu konut bahçelerinde otomatik sulama sistemleri rahatlıkla kullanılabilir.

Sık Sorulan Sorular

Akıllı sulama sistemi ile birlikte bahçeniz veya futbol sahası ve golf sahası gibi spor alanlarınız otomatik olarak zaman ayarlı olmak üzere sulanmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz sisteme istenilen tarih ayarını ve saatin girişini yaparak belirtilen zamanlarda akıllı sulama sistemi çalışmaktadır.

Otomatik çim sulama sistemi ile birlikte büyük ve küçük alanlar farketmeksizin sulama işlemi gerçekleştirilir. Otomatik çim sulama sistemimiz belirli gün ve saat aralıklarında kendi kendine düzenli olarak çimlerinizin sulanmasını sağlar. Otomatik çim sulama sistemi sayesinde başında personel olmadan sulanmasını sağlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf hemde bakım masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.

Otomatik sulama sistemi fiyatları metrekareye göre ve istenilen malzeme özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Otomatik sulama sistemi fiyatları; zaman ayarlı veya zaman ayarsız olmak üzere fiyatlarda farklılık bulunmaktadır. En doğru fiyatı öğrenmek için mutlaka ücretsiz keşif programımızdan yararlanmanız gerekmektedir.

Otomatik bahçe sulama sistemi fiyatları bahçenin boyutuna ve talep edilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bahçe sulama sisteminde birden farklı sistem bulunmaktadır. Bunlar istediğiniz saatte ve istediğiniz tarihte bahçenizin sulanmasını sağlayabilir veya sadece siz istediğiniz zamanlarda sulanmasını isteyebilirsiniz. Bu özellikleri göz aldığınızda otomatik bahçe sulama sistemleri fiyatlarında değişiklik olmaktadır.

Zaman ayarlı sulama sistemi modüle girmiş olduğunuz tarih ve saatte otomatik olarak bahçenizin sulanmasını sağlar. Zaman ayarlı sulama sistemi sayesinde bitkileriniz düzenli olarak sulanır ve bakım masrafları azalır. Bitkileriniz düzenli sulanacağı için çürüme ve kuruma olmaz.

Otomatik bahçe sulama sistemleri hizmetimiz villa, otel, toplu konut evlerinin bahçelerine kolayca uyum sağlamaktadır. Kısa bir süre içerisinde villa bahçe sulama sistemlerini kurabiliyoruz. Uzman kadromuz sayesinde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Otomatik bahçe sulama sistemleri için ücretsiz keşif başvurusu yapabilirsiniz.

Otomatik çiçek sulama sistemi, otomatik sulama sistemlerimiz ile yapılmaktadır. Bahçenizin belirli kısımlarında çiçekler bulunuyorsa özel olarak zeminden sulama sistemi kurulumu yapıyoruz. Çiçekleriniz için ayrı, ağaçlarınız için ayrı olmak üzere farklı zamanlarda çalışan sistem kurulumu yapabiliriz. Otomatik çiçek sulama sistemi ile özel ve sevdiğiniz çiçekleriniz düzenli olarak sulanacağı için kuruma veya çürüme olmayacaktır. Ekstra olarak bakım masraflarınız ortadan kalkacaktır.

Otomatik saksı sulama sistemi ile birlikte otellerde veya yaşam alanlarında bulunan büyük saksıların otomatik olarak sulanmasını sağlayabilirsiniz. Büyük saksıların içerisinde genellikle özel ağaçlar bulunmaktadır. Özel bitkiler oldukça değerli olduğu için kurumasını veya çürümesini istemeyebilirsiniz. Bu yüzden otomatik saksı sulama sistemi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otomatik damlama sulama sistemini tarım arazisinde kullanarak daha verimli bir sulama yapabilirsiniz. Sebze ve meyvelerinizin ihtiyacı kadar sulama yapmanızı sağlar. Büyük bir tarım arazisinde bu sistemi kullanarak su masraflarınızı azaltabilir ve gereksiz fazla su kullanımını azaltarak doğayıda koruyabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyle birlikte manuel çalışan sistemler artık geride kaldı. İster villa bahçesi, ister otel bahçesi, ister AVM bahçesi gibi yaşam alanlarında bulunan tüm bahçelerde zaman ayarlı sulama sistemi kullanabilirsiniz. Hizmetimizden hızlı bir şekilde yararlanmak için ücretsiz keşif alabilirsiniz.

Damla sulama zamanlayıcı sistemleri kurmuş olduğumuz altyapıya modülle birlikte bağlantısı sağlanır. Modülde bulunan sisteme sulanması gereken zaman aralıklarının girişini yapmanız gerekmektedir. Giriş yapıldıktan sonra damla sulama zamanlayıcı otomatik olarak bitkilerinizin sulanmasını sağlar.

Otomatik sulama sistemi maliyeti, sistemin kurulacağı alanın metrekaresine göre değişmektedir. En doğru fiyat için mutlaka uzman ekibimiz ile birlikte ücretsiz keşif yapılması gerekmektedir.

Otomatik çim sulama sistemi fiyatları, sistemin kurulacağı alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Otomatik çim sulama sistemi kurulacak alanın metrekaresi önemlidir. Bu alanda kullanılacak ekipmanların azalmasına veya çoğalmasını etkilemektedir ve fiyata yansımaktadır.

Zaman ayarlı bahçe sulama sistemleri villa, otel, AVM gibi yaşam alanlarına basit ve hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Zaman ayarlı bahçe sulama sistemlerine sahip olarak bahçenizdeki düzensizliği giderebilirsiniz.

Otomatik damlama sulama sistemleri fiyatları tarım arazisinin büyüklüğüne göre değişmektedir. Fiyatları tespit edebilmek için keşif yapılması gerekmektedir. Arazi ne kadar büyükse fazla malzemeye ihtiyaç bulunmaktadır. Buda fiyatları etkilemektedir.

Otomatik ağaç sulama sistemi sayesinde ceviz ağacı gibi toplu bir araziye sahipseniz ağaçlarınızın otomatik olarak sulanmasını sağlayabilirsiniz. Veya kavak ağacı yetiştiriciliği yapıyorsanız bu otomatik ağaç sulama sisteminden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı
Call Now Button