fbpx
  1. Maxpey
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Bodrum Otel Bahçe Tasarımı İpuçları ve Püf Noktaları

Bodrum Otel Bahçe Tasarımı İpuçları ve Püf Noktaları

Bodrum otel bahçe tasarımı yapılırken ilçenin eşsiz estetiğine uygun şekilde olmalıdır. Temiz yapılandırılmış zemin bitki örtüsü ve çalı hatları ile vurgulanan bir otel bahçesi, otelin ana girişini ve görkemli mimarinin muhteşem etkisini öne çıkarır. Oteller, müşteri deneyimini geliştirmek için nefes kesici bir güzellikte ve aynı zamanda rahatlatıcı olmalıdır. Otelinizi misafirler için ikinci bir ev haline getirmenizi sağlayacak bazı önerileri sizler için derledik.

Aile Dostu Dinlenme Tesisleri

Aileler her yıl tatil planlarken aile dostu özelliklere sahip oteller arıyor. Bahçe etkinlikleri yeni otel tasarımlarında ailelerin tercih ettikleri özelliklerin başında geliyor. Bu bahçeler, belirli bir temayı içeren öğelerle birlikte çiçekler, ağaçlar ve çalılar yetiştirmenize olanak tanıyor. Çocuklar için çimenli bir piknik yeri eklemeyi veya kum havuzuyla aile dostu bir yer oluşturmayı gözden geçirebilirsiniz. Yetişkin ve çocuk salıncakları ve oyun alanları sayesinde aileler otelinizde iyi vakit geçirebilir.

Bodrum Otel Açık Hava Bahçe Tasarımı

Mükemmel bir otel tasarım ekipmanı olmanın yanı sıra, heykel bahçeleri ve zen bahçeleri rekabette öne çıkmanıza yardım edebilir. Hem beden hem de zihnin farklı bir atmosfere ulaşmasını sağlayan öğeler potansiyel müşterilerin dikkatini çekmektedir. Heykel bahçeleri sadelikleri ile huzur verici özelliğe sahiptir ve az bakım gerektirir.

Birkaç modern bank ve şezlong ekleyerek misafirlerinize verdiğiniz değeri gösterebilir ve keyifli sohbetleri teşvik edebilirsiniz. Banklar ve şezlonglar kitap okumaktan zevk alan kişiler için de son derece ilgi çekici olabilir. Bu sade alanlar, kalabalığı memnun eder ve her yaş grubuna hitap etmektedir.

Kamelyalar da müşterilerinize sunabileceğiniz açık hava alanlarındandır. Ziyaretçileriniz, huzur verici renklere sahip bitki ve çiçeklerle bezeli kamelyalarda bir şeyler atıştırabilirler.

Açık Hava Etkinlik Alanları

Yediden yetmişe herkes oyunlarla ve açık hava aktiviteleri ile eğlenceli vakit geçirebilir. Bodrum otel bahçe tasarımı yaparken alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Golf sahası, voleybol sahası, at binme alanları, sanat atölyesi tasarıma dahil edilebilecek açık hava alanlarından yalnızca birkaçı. Aktivitelere izleyerek katılmayı tercih edenler için banklardan yararlanmak da etkileşimi artırmaktadır. Otel bahçelerinizi çiçekli bitkiler ve aydınlatmalarla zenginleştirebilirsiniz.. Açık hava oyun alanları için birkaç masa eklemek de yeni etkinliklerin oluşturulmasını sağlamaktadır.

Kusursuz Bodrum otel bahçe tasarımı için MaxPey Mimarlık ve Peyzaj ile iletişime geçin.

WhatsApp Destek Hattı
Call Now Button